Zostań akredytowanym coachem PCC ICF

 

Drodzy Coachowie,

 

Żyjemy w czasach przełomowych. Czas przełomu obejmuje każdego. Niesie 
ze sobą tyleż rozterek, co możliwości. Świat wokół nas jest coraz szybszy, coraz bardziej zmienny, niepewny, złożony, niejednoznaczny.

 

Co oznacza bycie coachem w dzisiejszym świecie? Jaka jest teraz nasza rola? Kim potrzebujemy być, by dobrze służyć innym i światu?   

Zachęcam, byście zastanowili się nad tym chwilę zanim podejmiecie decyzję o tym, jaki kurs wybrać, by dalej rozwijać się w kierunku profesjonalnego coachingu. Moim zdaniem, bycie profesjonalnym coachem w dzisiejszym świecie to nie tylko doświadczenie, liczba odbytych szkoleń i kursów, dyplomy i tytuły, ale przede wszystkim świadomość tego, kim jestem i jaka jest teraz moja rola oraz idące za tym działania.

Potrzebujemy zdać sobie sprawę, że wspieranie ludzi w odnajdywaniu ich wewnętrznej harmonii i mądrości w świecie intensywnych zmian, wydaje się być teraz jeszcze bardziej istotne niż kiedyś.

My, coachowie, mamy dzisiaj do odegrania bardzo ważną rolę. Ale nie zaprowadzimy klienta dalej niż sami jesteśmy. Chcąc dobrze służyć innym i światu potrzebujemy rozwijać swoją wewnętrzną spójność i harmonię, zgodnie z zasadą, że ‘im większy chaos na zewnątrz, tym większy spokój potrzebny wewnątrz’. To, jak jesteśmy i kim jesteśmy, ma zasadnicze znaczenie dla tego, co robimy. Jakość Bycia coacha i jakość jego Obecności są teraz kluczowe. Wiąże się z tym również umiejętność świadomego polegania na swojej Intuicji. Mimo, że dla wielu osób intuicja wydaje się być czymś ulotnym, w rzeczywistości możemy nauczyć się świadomie wykorzystywać ją i pozwolić, by prowadziła nas i naszych klientów.

Teraz nasza droga to nastawienie się na płynną, harmonijną współpracę pomiędzy intelektem i intuicją, poprzez uruchomienie w sobie ciekawości dziecka, odwagi odkrywcy, cierpliwości mędrca i wiary, że to, co przynosi życie jest dokładnie tym, czego teraz najbardziej nam potrzeba, by stawać się lepszym człowiekiem i lepiej służyć innym i światu.  

 

Program „Intuicyjny Coach” przygotuje Was i wyposaży w te zasoby, które w czasach zmian przełomu są najistotniejsze.

 

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o kursie PCC ICF

 

 

Paulina Barnaś

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki i  Polityką prywatności