Coaching indywidualny

Coaching indywidualny to jeden z fundamentów funkcjonowania Talent Center. Nasi doświadczeni coachowie pracują zgodnie ze standardami ICF, największej organizacji coachingowej na świecie. 

Standardy te oznaczają postępowanie zgodne z kodeksem etycznym oraz stosowanie kluczowych kompetencji ICF takich jak słuchanie, obserwowanie, przystosowanie własnego podejścia do indywidualnych potrzeb klienta.

Nasi coachowie zapewniają regularną współpracę z klientami i wspierają ich w osiąganiu doskonałych rezultatów w życiu zawodowym i osobistym.

Proponujemy Państwu:

  • Coaching indywidualny - Executive Coaching, Corporate Coaching, Business Coaching
  • Coaching zespołowy - Team Coaching
  • Warsztaty szkoleniowe - Strategiczne umiejętności z zakresu coachingu korporacyjnego dla liderów, menedżerów i coachów wewnętrznych

Definicja International Coaching Federation (ICF):

Coaching  jest partnerską współpracą z klientem w prowokującym do myślenia i kreatywnym procesie, który inspiruje klienta do maksymalizacji swojego osobistego i zawodowego potencjału.

Coach honoruje klienta jako eksperta od swojego życia, i wierzy, że każdy klient jest kreatywny, pełen zasobów i jest całością. Zadanie coacha polega na uświadamianiu klientowi  i rozwijaniu zasobów, które klient już posiada.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki i  Polityką prywatności