Dla Klienta

Szkolimy, inspirujemy, uczymy przywództwa, prowadzimy coaching
i mentoring, aby rozwijać u naszych klientów najlepszą wersją siebie.

Coaching Indywidualny – Coach: Paulina Barnaś

Od 10 lat prowadzę sesje coachingu indywidualnego z menedżerami wyższego i średniego szczebla. Zrealizowałam ponad 2300 godzin coachingu indywidualnego. Posiadam akredytację Międzynarodowego Stowarzyszenia Coachów (ICF) na poziomie profesjonalnym PCC. Jestem również nauczycielem coachingu i certyfikowanym egzaminatorem ICF dla coachów starających się o akredytację. Moje podejście do coachingu indywidualnego charakteryzuje się oparciem na współpracy pomiędzy intelektem i intuicją będącej źródłem stabilności wewnętrznej, pewności, spokoju i kreatywności. Moi klienci to osoby, które w rozmowach poruszają najczęściej takie kwestie jak:

  • Budowanie pewności siebie w roli lidera w sytuacji przejęcia nowego zespołu.
  • Budowanie partnerstwa na forum zarządu i w kontaktach z klientami zewnętrznymi.
  • Rozwiązywanie sytuacji konfliktowych w zespole.
  • Radzenie sobie ze stresem wynikającym z nawału zadań i priorytetów.
  • Radzenie sobie z wypaleniem zawodowym, poszukiwanie dla siebie nowej drogi i osobistej motywacji.

Coaching Zespołowy – Coach: Paulina Barnaś

Od 2013 roku przeprowadziłem dziesiątki sesji zespołowych (team coaching). Posiadam certyfikację Coacha Zespołowego wydaną przez Erickson College International.
Moimi klientami są zespoły zarządzające i zespoły z poziomu średniej kadry menedżerskiej w dużych, międzynarodowych firmach, które poszukują wsparcia w takich sytuacjach jak:

  • Potrzeba zdefiniowania wspólnej wizji i celu.
  • Potrzeba zdefiniowania obszarów dla osiągnięcia celów strategicznych.
  • Poprawa współpracy i komunikacji w zespole.
  • Lepsze poznanie się i integracja w zespole.
  • Poszukiwanie nowych dróg podejścia do wyzwań, pobudzenie kreatywności i innowacyjności w zespole.

Prowadziłam coaching zespołowy między innymi dla takich organizacji jak: Citibank, Mazda, Philips, Loreal, Sanofi, Abbvie, Novartis, GlaxoSmithkline.

Przywództwo w świecie VUCA – warsztaty dla liderów

Żyjemy w okresie kolejnego cywilizacyjnego przełomu. Świat wokół nas jest Zmienny, Niepewny, Złożony i często Niejednoznaczny, nazywany czasem rzeczywistością VUCA. Wszystko to powoduje, że możemy czuć się coraz bardziej przytłoczeni czy wręcz zagubieni, obserwując, że sprawdzone dotąd metody przestają działać.
Ta sytuacja wymusza nowy styl przywództwa skrojonego na nowe czasy.
W trakcie warsztatu Maciej dzieli się swoim 27-letnim doświadczeniem pracy w Polsce i w Europie, a przede wszystkim pokaże transformację sposobu prowadzenia firmy, jaką przeprowadził w ciągu ostatnich 5 lat i efekty, jakie ona przyniosła.
Paulina z kolei uczy, jak rozwijać kluczowe w czasach VUCA, a dotychczas niewystarczająco doceniane umiejętności, takie jak: przywództwo kompleksowe, myślenie systemowe, intuicja w zarządzaniu.Wszystko to podane w sposób inspirujący i niekonwencjonalny.

Wykłady inspiracyjne – Maciej Trybulec

W nieprzewidywalnym świecie zmian i gwałtownego rozwoju technologii inspiracja jest drogą do odnalezienia innowacyjnych rozwiązań, niestandardowych działań i nowatorskich pomysłów. Dbałem o nią będąc prezesem firmy i zachęcałem mój Zespół do dzielenia się swoimi przemyśleniami, budowania na pomysłach innych i dodawania do nich swoich rozwiązań.
Jako wykładowca inspiracyjny zapraszany na kongresy i spotkania firmowe sam chętnie dzielę się publicznie moimi przemyśleniami, które mają na celu otworzyć słuchaczy na nowe pomysły, uruchomić kreatywność oraz zachęcić do innowacyjnego sposobu myślenia i działania. Jestem członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, w ramach którego występuje jako wykładowca podczas Festiwalu Inspiracji. Należę do panelu speakerów inspiracyjnych Digital University. Moje szczególne zainteresowania to temat przywództwa w świecie VUCA, organizacje turkusowe, sztuczna inteligencja w sprzedaży, w medycynie i równowaga życiowa.

Obejrzyj fragment wystąpienia podczas Festiwalu Inspiracji 2019:

Mentoring Biznesowy – Maciej Trybulec

Kiedy 27 lat temu rozpoczynałem moją karierę w zawodową mentoring nie był tak popularny jako obecnie. Czasem żałuję, że nie mogłem wtedy prowadzić rozmów z osobami bardziej doświadczonymi, które pomogłyby mi uniknąć wielu błędów, które zadałyby kluczowe pytania, zainspirowały do lepszych rozwiązań.
Od 6 lat jako mentor robię to z ogromna przyjemnością wiedząc jak to jest ważne dla lepszego funkcjonowania w świecie intensywnych zmian.
Brałem udział w wielu międzynarodowych programach mentoringowych. Moimi rozmówcami byli dyrektorzy generalni, managerowie z różnych krajów i obszarów biznesowych.
Najczęstszym tematem rozmów było budowanie kariery zawodowej, współpraca z szefem, awans w firmie, przywództwo w „nowej normalności”, równowaga zawodowo-prywatna, budowanie relacji i pewności siebie, wykorzystanie swoich mocnych stron.
Informacje zwrotne z niektórych z tych rozmów są dostępne w zakładce referencje.

Sztuka wystąpień publicznych – Maciej Trybulec

Przemawianie publiczne to dziś kluczowa umiejętność, która często decyduje o rozwoju naszej kariery zawodowej, buduje wizerunek i pomaga osiągać cele.
Jest wielu dobrych mówców, różne szkolenia i techniki. Jak w tym wszystkim znaleźć miejsce dla siebie i zdecydować z kim współpracować?
To co wyróżnia mój warsztat trenerski wystąpień publicznych to zasada „Wyróżnij się, albo zgiń….w tłumie podobnych prezentacji”. W wystąpieniach bardzo ważny jest podstawowy warsztat, czyli zawartość merytoryczna, praca głosem, „język ciała”, ale to może być niewystarczające, aby mocno przykuć uwagę, a przede wszystkim pozostać na długo w pamięci. Dlatego szukam nowatorskich form, które zaskoczą, wzbudzą żywe zainteresowanie słuchających, wyróżnią się na tle innych, przekonają odbiorcę i zrealizują swój cel.
Jako mówca zdobywałem doświadczenie w Polsce i za granicą przez 27 lat pracy w korporacjach. Od 5 lat jestem trenerem wystąpień publicznych. Szkoliłem managerów z 17 krajów. Pracowałem też pomagając indywidualnie w przygotowaniu ważny wystąpień. Jestem członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, w ramach którego współorganizuję Warsztaty Wystąpień Publicznych. Jestem odpowiedzialny w nich za zawartość programową.

Zobacz film o tym, jak można łamać nudne schematy, być zapamiętanym i przekonywującym.

Transformująca Obecność – Paulina Barnaś

Moją największą inspiracją ostatnich lat jest koncepcja Transformational Presence, której autorem jest Alan Seale. Spotkanie z Alanem było niezwykle ważnym i znaczącym momentem w moim życiu. To, co ważne promowanym przez niego podejściu to jakość obecności, rozumianej jako sposób bycia i życia w pełnej spójności, kontakcie ze sobą i spokoju wewnętrznym. Obecność w tym podejściu to coś więcej niż uważność. Obecność to stan, kiedy świadomie potrafimy otworzyć swój umysł i serce na siebie i na drugą osobę, dostrzegamy zarówno naszą wartość jak i wartość innych osób i dzięki temu współtworzymy świat, który działa dla wszystkich. Od 4 lat aktywnie działam w Międzynarodowym Centrum Transformującej Obecności, Center For Transformational Presence, wspierając społeczność coachów i liderów w Polsce i na świecie. Jestem współzałożycielką Sound of Presence, ruchu, którego misją jest podnoszenie jakości obecności we wszystkich dziedzinach życia. Przetłumaczyłam na język polski ostatnią książkę Alana Seala zatytułowaną ‘Transformująca Obecność’. Książka ta, powiększona o drugą część z opisem praktycznych ćwiczeń ukazała się w maju 2019 r. na rynku polskim.

Książka dostępna jest na stronie wydawnictwa Galaktyka: www.galaktyka.com.pl

Spotkanie z Alanem Sealem i poznanie koncepcji Transformującej Obecności było przełomowym doświadczeniem w moim życiu. Treści tu zawarte wpłynęły na mój sposób życia i pracy z klientami. Mam głębokie przekonanie, że to podejście jest ważne, może wręcz najważniejsze właśnie dzisiaj, gdy świat wokół zmienia się w niespotykanym dotąd tempie. Chociaż tak odmienne od tego, czego nas uczono, inspiruje i potężnie oddziaływuje. Te doświadczenia i refleksje skłoniły mnie do podjęcia się roli tłumacza i konsultanta polskiego wydania książki. Zależy mi, by polscy coachowie, liderzy i ci, którzy pomagają innym, mogli skorzystać z tego pięknego, mądrego i skutecznego przesłania, a stosując je – tworzyli świat, który działa dla wszystkich.

Wybrani Klienci

Referencje

Kliknij w „sprawdź”  i przejdź na podstronę z opiniami naszych klientów o usługach.

Bądźmy w kontakcie

 

Wysyłam!

1 + 14 =