O NAS

Wspieramy osoby i zespoły w rozwijaniu najlepszej wersji siebie.
Tworzymy przestrzeń na radość, spokój, satysfakcję i wyniki.

Tworzymy środowisko, gdzie każdy czuje się dobrze
i komfortowo, aby uczyć się, eksperymentować i rozwijać

Mamy duże doświadczenie
życiowe i zawodowe.
Potrafimy spojrzeć na sprawy
ze spokojem i dystansem

Łączymy teorię z praktyką, mówimy
o konkretnych przykładach, kiedy prezentowane koncepcje były zastosowane w biznesie

O nas

Paulina Barnaś

MD, Executive Coach i Facilitator

Jestem lekarzem, coachem i mentorem. Jestem żoną i mamą dwóch dorosłych synów, babcią Frania, miłośniczką wypraw rowerowych i koncertów muzycznych.

Ważne jest dla mnie życie spójne z tym, kim jestem i w co wierzę. Ważne jest również dzielenie się z innymi tym, co mam najlepszego, by wpływać na otaczającą rzeczywistość i współtworzyć świat, który działa dla wszystkich ludzi.

Od ponad 10 lat pracuję z liderami i zespołami wspierając ich indywidualnie oraz prowadząc sesje coachingu zespołowego oraz warsztaty szkoleniowe. Mam w swym doświadczeniu ok. 2300 godzin coachingu indywidualnego i wiele godzin coachingu zespołowego. Jestem również mentorem dla coachów i certyfikowanym egzaminatorem ICF.

Czytaj więcej

W pracy z dużymi organizacjami wykorzystuję moje wieloletnie doświadczenie z międzynarodowych korporacji, gdzie przez 17 lat zajmowałam się zarówno obszarami związanymi z biznesem pełniąc rolę menedżera sprzedaży i marketingu jak i zarządzałam ludźmi i ich rozwojem z poziomu dyrektora Działu HR w Polsce i Słowenii.

 Ukończone Kursy, Certyfikaty, Wykształcenie:

 • Akredytowany Coach ICF, poziom PCC
 • Certyfikowany Team Coach, High Performance Team Coaching, Erickson College
 • Certyfikat Transformational Presence Leadership Coaching (Alan Seal, USA)
 • Ukończony kurs Core Essential Fast Track Program®
 • Ukończony kurs CoachWise Essential Program®
 • Ukończony kurs Intuicyjny Coach®, J.Flanagan
 • Ukończony kurs Coaching Clinic Licensing Program®
 • Certyfikat Ustawienia Systemowe w Coachingu, (Systemic Coaching Constellations, J. Whittington, UK )
 • Ukończony kurs Analiza Transakcyjna dla Trenerów i Coachów, M.Sękowska
 • Licencje: Coaching Clinic®, Hogan Assessment, Team Player Profile.
 • Ukończone Podyplomowe Studia Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Firmie, Akademia Leona Koźmińskiego, Warszawa
 • Absolwentka, CMUJ Kraków, Wydział Lekarski

Branże, Firmy, Klienci:

 • Farmaceutyczna/Medyczna: Sanofi, Johnson&Johnson, Novartis, Abbott, AbbVie, Mylan, Actavis, Adamed, Angelini, Astellas, Baxter, Fresenius-Kabi, Zdrovit, Optegra
 • Finansowa: Citibank Handlowy, Bank Zachodni WBK, Deutsche Bank, Vivus, Aviva
 • Przemysłowa: Kruszwica, Dekra, Inpol Papier, Philips, Stanley Black&Decker,
 • FMCG/Retail: Carlsberg, Coca-Cola, Kraft Foods/Mondelez, Reckitt-Benckiser, Henkel, Żywiec, Nestle
 • Branża energetyczna: Schneider-Electric, Vattenfall Business Services, Tauron, PKP Energetyka
 • Inne: Pandora, Ślimak,Mazda, Loreal, FBSerwis, KMD

Maciej Trybulec

MD, PhD , trainer, mentor, inspirational speaker

Jestem praktykiem biznesu. Mam ponad 27-letnie doświadczenie pracy w dużych korporacjach farmaceutycznych. Przez ostatnie 8 lat byłem prezesem Sanofi Pasteur, w tym przez 2 lata odpowiedzialnym również za Ukrainę. Moje szczególne zainteresowania dotyczą wyzwań, jakie stawiane są liderom w czasach VUCA, rozwijanie umiejętności przywódczych mogącym sprostać czasom „permanentnej zmiany”, w których żyjemy.

Wprowadzałem w swojej organizacji „turkusowy” sposób funkcjonowania, koncentrując się przede wszystkim na uwolnieniu potencjału zespołu, budowaniu na jego mocnych stronach, partnerstwie, raczej zaufaniu niż kontroli, docenianiu i ciągłej inspiracji. Taki sposób prowadzenia zespołu przynosił znakomite efekty biznesowe i motywacyjne.

Czytaj więcej

Od 5 lat jestem trenerem oraz mentorem polskich i zagranicznych managerów. Prowadzę treningi w Europie i w Polsce dotyczące przywództwa w czasach zmiany, budowania strategii oraz sztuki wystąpień publicznych.

Jestem członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, ekspertem w Radzie ThinkTank, oraz spikerem Digital University. Jestem osobą kreatywną, szczególnie w obszarze edukacji. Jestem twórcą Boehringer Ingelheim Business Academy, Marketing Excellence Club’u, a także Stowarzyszenia „Santo Subito”.

Z wykształcenia jestem lekarzem, ukończyłem krakowską Akademię Medyczną .Byłem stypendystą Wiliam Harvey Institute, Londyn, UK, a mój doktorat pisałem w Temple Univeristy w Filadelfii. W czasie 27 lat pracy w korporacjach brałem udział w wielu treningach i warsztatach ze szczególną koncentracją na tematach przywództwa, budowaniu strategii, umiejętności wystąpień publicznych, coachingu i mentoringu biznesowego.

Jednymi z moich wartości są rodzina i równowaga życiowa. Mocno o nie dbałem pracując wiele lat w korporacjach. Od 33 lat jestem szczęśliwym mężem, a także ojcem trójki dzieci. Śpiewam i gram na gitarze. Zespoły które prowadziłem wydały kilka płyt.

Bądźmy w kontakcie

 

Wysyłam!

9 + 14 =